Nabídka
Váš nákupní košík

NEVA LIFE

NEVA LIFE 100% veganská maska na vlasy s arganovým olejem bez silikonů 300 ml
Nový
Značka: NEVA LIFE Model: NEVA LIFE
Objevte zázrak arganového a pšeničného proteinu s maskou Neva Life Argan Oil Mask. Pomáhá vyživovat vlasy tím, že je intenzivně ošetřuje díky obohacenému bylinnému složení. Dodává vlasům hedvábnou hladkost a zářivý lesk. Použití: Po umytí šamponem Neva Life Arganöl-Shampoo naneste masku na konečky v..
110.00Kč
Ex Tax:90.91Kč
NEVA LIFE 100% veganský krém na vlasy s arganovým olejem bez silikonů 500 ml
Nový
Značka: NEVA LIFE Model: NEVA LIFE
Objevte speciální recepturu obohacenou oder bylinné léky. Arganový olej s vysokým obsahem vitaminu E vlasy vyživuje, dodává jim hedvábnou hebkost a pomáhá jim k hladkým a silným vlasům. Způsob použití: Umyjte si vlasy šamponem Neva Life. Naneste na vlhké vlasy trochu kondicionéru Neva Life a vetřete..
110.00Kč
Ex Tax:90.91Kč
Neva Life 92% organický šampon s arganovým olejem 700 ml
Nový
Značka: NEVA LIFE Model: Neva Life
Neva Life 92% organický šampon s arganovým olejem 700 mlPŘÍRODNÍ ROSTLINNÉ OLEJE - ARGANOVÝ OLEJ  Neobsahuje fosforečnany soli parabeny.Šampon Neva Life Argan Oil Shampoo obsahuje arganový olej, nazývaný strom života, s vysokým obsahem vitaminu E a bylinné složení. Proniká hluboko do poško..
140.00Kč
Ex Tax:115.70Kč
NEVA LIFE Kondicionér na vlasy černým česnekem 500ml
Nový
Značka: NEVA LIFE Model: Neva Life
NEVA LIFE Krém na vlasy s černým česnekem 500mlNEVA LIFE Krém na vlasy s černým česnekem zabraňuje vypadávání vlasů a odstraňuje lupy ve správném poměru díky obsaženým vitamínům A-E-C-B1-B2-B6. Vyživuje vlasy a pokožku hlavy.Je bez zápachu. Neobsahuje sůl, fosfát ani paraben...
110.00Kč
Ex Tax:90.91Kč
NEVA LIFE Maska na vlasy s černým česnekem 300 ml
Nový
Značka: NEVA LIFE Model: Neva Life
Maska na vlasy NEVA LIFE zabraňuje vypadávání vlasů u mužů a žen, jejich neživému vzhledu a mastnotě díky obsaženým vitamínům a bylinným složkám. Pro rychlejší posílení vlasových kořínků se doporučuje používat jej společně s vlasovým šamponem. Maska na vlasy Neva Life Black Garlic intenzivně vyživuj..
110.00Kč
Ex Tax:90.91Kč
Neva Life organická keratinová maska na vlasy 300 ml
Nový
Značka: NEVA LIFE Model: Neva Life
Maska na vlasy NEVA Life: zvyšuje odolnost vlasů proti lámání, tepelnému a chemickému poškození. Ideální pro vlasy, které prošly všemi typy narovnávacích procedur a které jsou často upravovány tepelně (například fénem nebo keramickou žehličkou na vlasy), což, jak známo, způsobuje poškození vlasového..
125.00Kč
Ex Tax:103.31Kč
Neva Life organický keratinový šampon 700 ml
Nový
Značka: NEVA LIFE Model: Neva Life
Neva Life Bio-Keratin-Shampoo 700 ml Neobsahuje sůl, fosfáty parabeny. Keratin je druh bílkoviny, která se nachází ve vlasech. Oslabení keratinového proteinu ve vlasech vede k lámání a opotřebení vlasů. Šampon Neva Life Keratin zabraňuje lámání a opotřebení vlasů díky obsaženému keratinu a bylinnému..
200.00Kč
Ex Tax:165.29Kč
Neva Life Šampon s černým česnekem BIO 700 ml
Nový
Značka: NEVA LIFE Model: Neva Life
Šampon Neva Life Černý česnek, který neobsahuje sůl, fosfáty ani parabeny, pomáhá předcházet vypadávání vlasů a růstu nových vlasů díky svému bylinnému složení a vitamínům B a C v přírodním složení. Šampon Neva Life čistí pokožku hlavy díky svému bylinnému složení a také zabraňuje tvorbě lupů. Pro l..
140.00Kč
Ex Tax:115.70Kč
NEVA LIFE veganský keratinový kondicionér na vlasy bez silikonů 500 ml
Nový
Značka: NEVA LIFE Model: Neva Life
KERATIN HAARPFLEGE CREME Objevte speciální recepturu obohacenou o bylinné kúry. Keratinový zázrak dodá vašim poškozeným vlasům hladší a zářivější vzhled. Díky obsaženému rostlinnému keratinu a pšeničnému proteinu pomáhá restrukturalizovat vlasy. Zajišťuje opravu a odolnost proti opotřebení. Způsob p..
140.00Kč
Ex Tax:115.70Kč
Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)
Modul oznámení
Používáme soubory cookie a další podobné technologie, abychom zlepšili vaše prohlížení a funkčnost našich stránek. Privacy Policy.